MODUO Małgorzata Ławecka

Pracownia projektowa Moduo powstała w roku 2012, założycielki Olga Banaszyk i Małgorzata Ławecka zaczeły współpracę podczas projektu dyplomowego. Współpraca  w spółce projektowej MODUO SC trwała do marca 2014 do czasu kiedy wspólniczka Olga Banaszyk podjeła pracę w Londynie w firmie Foster i partnerzy. Od tego momentu pracownia zmieniła nazwę na Moduo Małgorzata Ławecka i w dalszym ciągu działa na rynku pracując nad rozmaitymi projektami z dziedziny designu.

Małgorzata Ławecka

Zaraz po zakończeniu studiów na wydziale Architektury i Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu zaczęłam pracę w branży projektowej uświadomiłam sobie, że projektowanie jest moją drogą. Z ogromnym zapałem i pozytywnym myśleniem rzuciłam się w wir zleceń otrzymywanych od klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw. Posiadam doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz oraz produktu a także grafiki. Mam również doświadczenia zagraniczne (min. warszaty projektowe w Shanghaju, w Chinach). Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Poza pracą w zawodzie pisuję także artykuły do gazety branżowej Dobre Wnętrza. Ukończyłam półroczne szkolenie z programu 3dmax i vray. Jestem młodą, pełną energii i pomysłów osobą która nie boi się nowych wyzwań i oryginalnych przedsięwzięć. Swe pozytywne nastawienie staram się umieszczać w projektach, które cechuje fachowość, skrupulatne dopracowanie szczegółów, styl i delikatność. W każdym zleceniu czuć powiew nowoczesności, pewność działań jak i harmonię z otaczającym światem.

Wykonujemy projekty architektury wnętrz w zakresie:

  • projekt on-line
  • projekt gotowy
  • projekt koncepcyjny
  • projekt wykonawczy

Projektujemy również małą architekturę, identyfikację wizualną, meble itp oraz przeprowadzamy nadzór wykonawczy nad naszymi projektami autorskimi.

WSPÓŁPRACA  - współpracujemy z innymi projektantami, ekipami remontowymi, sklepami, blogami itp, aby dowiedzieć się więcej prosze kliknąć tutaj